Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator


Aquagranda

Aquagranda Livigno je jedním z největších a nejmodernějších wellness parků v Evropě. Celý objekt má jedinečný a zcela originální styl. Prolínají se zde nejrůznější formy revitalizace těla i mysli. Na více než 20000 metrech čtverečních zažijete mimořádný pocit uvolnění.
V areálu nalezete řadu procedur a služeb:

Black Pool

Black pool neboli černý bazén, je novým konceptem relaxace. Místnost, ve které se tento (opravdu velký) bazénový komplex nachází je skutečně celá černá. Celou scenérii doplňují bodová světla v bazénu, na stěnách i na stropě. Celý efekt je skutečně velmi impozantní. V černém bazénu však nemusíte nutně jen relaxovat. Je uzpůsoben pro řadu vodních radovánek. Místní specialitou je pak příjemná hydromasáž.

černý bazén Livigno aquagranda Livigno

Masáže

Jako v každém správném wellness centru, i v Aquagranda Livigno si můžete dopřát některou z oblíbených masáží. Na výběr je například relaxační masáž, masáž drenážní, sportovní nebo masáž zad. Exotičtější pak je masáž horkými kameny, masáž jemnými doteky, čokoládová, čajová, citrusová nebo masáž mořským bahnem a další. Samozřejmostí jsou pak nejrůznější omlazovací kůry, vyhlazování vrásek, pleťové masky, pedikúra, manikúra nebo vosková depilace.

Thermarium

Součástí centra je i takzvané Thermarium, což je ve své podstatě velký saunovací komplex s navazujícími procedurami. Základem je pravá finská sauna, relaxační část, venkovní relaxační koutek, zchlazovací místnost, biologická sauna s esencemi, aromatické sprchy a další.

Sauna Livigno thermarium livigno

Sporotvní bazén a fitness

Poslední částí je sportovní bazén, kde si můžete nerušeně zaplavat. Navštívit můžete také moderně a bohatě vybavené fitness. Vše doplňuje zajímavě zařízená restaurace.

bazén Livigno fitness livigno

Kontakt:
AquaGranda Livigno Aqua Experience
via Rasia
Tel: +39 0342 970 154
wellness@aquagrandalivigno.com
www.aquagrandalivigno.com

Hotel Livigno - rezervace

Odkazy


Booking.com

Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy